Laucienes pagasta dienas!

Jau 21. un 22. augustā Laucienes pagasts gaida savus iedzīvotājus un ciemos aicina viesus, lai piedzīvotu ikgadējo notikumu – Laucienes pagasta dienas!

Lai gan šis gads svētkus krāso mazliet citādus, sev tīkamas norises atradīs gan liels gan mazs. Svētki iesāksies 21. augustā – mierīgā un noskaņu pilnā koncertā Pļavmuižas saieta namā, ko piedāvā Latvijā daudz sološais jaunais ģitārists Reinis Jaunais, drīz pēc koncerta skatītāji tiks pulcināti Laucienes estrādē, kur teātra dailes piekritēji varēs baudīt Strazdes amatierteātra komēdijas viesizrādi.

augusts priecēs ziedu un dārza cienītājus, jo Dienlilju dārzs saviem apmeklētājiem durvis vērs bez maksas, lai iepazīstinātu ar liliju burvību. Bet notikumiem pilna un bagāta diena pavisam noteikti būs Nurmuižas pils kompleksā, kas savas durvis vērs jau nu pulksten desmitiem rītā. Dienas sākums iepriecinās visu gardēžu garšas kārpiņas, jo Nurmuižas restorāna šefpavārs Juris Latišenoks aicina vēlajās brokastīs, kur brokastotājus priecēs izmeklētas brokastis, kā arī šova elementi un dzīvā mūzika džeza ritmos kopā ar grupu “Sonus trio”. Paralēli brokastīm Nurmuiža pulcēs volejbola piekritējus “Nurmuižas open 2020” turnīrā, kino mīļus sagaida retro kino un citas saistošas aktivitātes. Kulminācija pils kompleksā sagaidāma ar antīko spēkratu ierašanos – Latvijas antīko automobiļu kluba starptautiskais seno spēkratu salidojumā. Svētkus noslēgs burvīgas noskaņas koncerts Nurmes baznīcā – “Dziesmas vasaras vakaram: 17.gs mūzika franču stilā”.
Precīzus norišu laikus un daudzveidību lūkot pagasta dienu programmā!

 Pasākuma laikā aicinām apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt pasākumu, ja personai ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja personai ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus. Kā arī apmeklētājiem būt sociāli atbildīgiem un ievērot divu metru distanci vienam no otra!